pls click for english

Lahana Kurusu

kurutulmuş lahana

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Lahana Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş lahana, taze lahananın kurutulmuş şeklidir.lahana yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 12-13 kg lahanadan 1 kg lahana kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru lahananın besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda lahana kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Lahana tozu 0-1 mm

Kurutulmuş Lahana granülü

Lahana Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar kullanılarak yapılmaktadır. Bu paketler ile toptan alım yapabilirsiniz.

Lahana Kurusu Nerede Kullanılır?

Lahana kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Hazır çorbalar içerisinde kullanılabilir,

Tavuk, et ,balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisine girebilir,

Lahana Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Lahana kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Lahana kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Lahana kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Lahana kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Lahana Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Lahana kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Lahana Kurusu Faydaları Nelerdir?

Lahana kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal lahana kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze lahana tüketmek ile lahana kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze lahana neye iyi geliyorsa lahana kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.