pls click for english

Kurutulmuş Yeşil Biber

kurutulmuş yesil biber-1kurutulmuş yesil biber-2kurutulmuş yesil biber-3kurutulmuş yesil biber-4kurutulmuş yesil biber-5kurutulmuş yesil biber-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Yeşil Biber Nedir, Nasıl Üretilir ve Satış Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş yeşil biber, taze yeşil biber kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen kurutulmuş üründür.Taze yeşil biber kurutulmadan önce yaklaşık %92 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg yeşil biber kullanılarak 1 kg kuru yeşil biber elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru yeşil biber besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş yeşil biber satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş yeşil biber tozu 0-1 mm

Kurutulmuş yeşil biber granülü 1-4 mm

Kurutulmuş yeşil biber 10x10 mm kesilmiş kurutulmuş

Kurutulmuş Yeşil Biber Beslenme Değerleri

yeşil biber besin değerleri

Kurutulmuş Yeşil Biber Toptan Satış Şekli Nasıldır, Toptan Hangi Tür Ambalaj ile Satın Alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Kurutulmuş Yeşil Biber Nerelerde Kullanılır?

Kurutulmuş Yeşil Biber kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Sebzeli Pilav ve Bulgur karışımları,

Hazır Çorba ve gıdalar,

Sebze ve köfte harçaları,

Makarna, Erişte Katkıları,

Sebze karışımları,

Et, tavuk, balık köfte harçları,

Büsküvi, kraker içerisinde kullanılabilir.

Kurutulmuş Yeşil Biber Toptan Fiyatı Ne Kadar?

Yeşil Biber kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş Yeşil Biber alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Yeşil Biber fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Yeşil Biber fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Yeşil Biber Nerede Satılır, Nasıl Satın Alabilirim?

Yeşil Biber kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Yeşil Biber Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş yeşil biber, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru yeşil biber içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze yeşil biber tüketmek ile kurutulmuş yeşil biber tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze yeşil biber neye iyi geliyorsa kuru yeşil biber aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.