pls click for english

Pırasa Tozu

kurutulmuş Pırasa-1kurutulmuş pırasa-2kurutulmuş Pırasa-3kurutulmuş pırasa-4kurutulmuş Pırasa-5kurutulmuş Pırasa-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Pırasa ve Pırasa Tozu Nedir, Nasıl Üretilir ve Satış Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş pırasa, taze pırasa kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda öğütülerek elde edilen kurutulmuş üründür.Taze pırasa kurutulmadan önce yaklaşık %90-92 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 12 kg pırasa kullanılarak 1 kg kuru pırasa elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple Pırasa Tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş pırasa satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Pırasa Tozu 0-1 mm

Pırasatozu Toptan Satış Şekli Nasıldır, Toptan Hangi Tür Ambalaj ile Satın Alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz. 15 kg

Pırasa Tozu Nerelerde Kullanılır?

Pırasa tozu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Bulgur ve pilav karışımları içerisinde kullanılabilir

Et tavuk, balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir,

Makarna, mantı ve erişte hamuruna katkı olarak yada ürünün içerisinde kullanılabilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir,

Pırasa Tozu Toptan Fiyatı Ne Kadar?

Pırasa tozu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli pırasa tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Pırasa tozu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Pırasa Tozu kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Pırasa Tozu Nerede Satılır, Nasıl Satın Alabilirim?

Pırasa tozunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Pırasa Tozu Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş pırasa, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru pırasa içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze pırasa tüketmek ile kurutulmuş pırasa tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze pırasa neye iyi geliyorsa kuru pırasa aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.