pls click for english

Kurutulmuş Lahana

kurutulmuş lahana

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Lahana nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş lahana, taze lahananın kurutulmuş şeklidir.lahana yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 12-13 kg lahanadan 1 kg kuru lahana kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru lahananın besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş lahana satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Lahana tozu 0-1 mm

Kurutulmuş Lahana granülü

Kurutulmuş Lahana Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Kurutulmuş Lahana nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Lahana kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Et tavuk, balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Lahana toptan fiyatı ne kadar?

Lahana kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Lahana alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Lahana fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Lahana fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Lahana nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Lahana kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Lahana faydaları nelerdir?

Kurutulmuş lahana, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru lahana içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze lahana tüketmek ile kurutulmuş lahana tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze lahana neye iyi geliyorsa kuru lahana aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.