pls click for english

Kurutulmuş Kereviz Yaprak

kurutulmuş kereviz-1kurutulmuş kereviz-2kurutulmuş kereviz-3kurutulmuş kereviz-4kurutulmuş kereviz-5kurutulmuş kereviz-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Kereviz Nedir, Nasıl Üretilir ve Satış Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş kereviz yaprak, taze kereviz yaprak kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen kurutulmuş üründür.Taze kereviz yaprak kurutulmadan önce yaklaşık %90 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 10-12 kg kereviz yaprak kullanılarak 1 kg kuru kereviz yaprak elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kereviz yaprak besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş kereviz yaprak satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş kereviz yaprak tozu 0-1 mm

Kereviz yaprak granül 1-5 mm

Kurutulmuş Kereviz Toptan Satış Şekli Nasıldır, Toptan Hangi Tür Ambalaj ile Satın Alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Kurutulmuş Kereviz Yaprak Nerelerde Kullanılır?

Kurutulmuş Kereviz Yaprak kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır,

Et tavuk, balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir

Makarna, mantı ve erişte hamuruna katkı olarak yada ürünün içerisinde kullanılabilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Kereviz Yaprak Toptan Fiyatı Ne Kadar?

Kereviz Yaprak kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş Kereviz Yaprak alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Kereviz Yaprak fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Kereviz Yaprak fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Kereviz Yaprak Nerede Satılır, Nasıl Satın Alabilirim?

Kereviz Yaprak kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Kereviz Yaprak Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş kereviz yaprak, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru kereviz yaprak içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze kereviz yaprak tüketmek ile kurutulmuş kereviz yaprak tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze kereviz yaprak neye iyi geliyorsa kuru kereviz yaprak aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.