pls click for english

Kereviz Yaprak Tozu

kurutulmuş kereviz-1kurutulmuş kereviz-2kurutulmuş kereviz-3kurutulmuş kereviz-4kurutulmuş kereviz-5kurutulmuş kereviz-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kereviz yaprak tozu nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş kereviz yaprak, taze kereviz yaprak kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Taze kereviz yaprak kurutulmadan önce yaklaşık %90 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 10-12 kg kereviz yaprak kullanılarak 1 kg kuru toz kereviz yaprak elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kereviz yaprak tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir.

Aşağıda kurutulmuş kereviz yaprak tozu üretiminin nasıl gerçekleştiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurutulmuş kereviz yaprak tozu 0-1 mm: Taze kereviz yaprak gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulur. Kurutma sonrasında çıkan Kurutulmuş kereviz yaprak, özel kırma sistemleri ile öğütülerek kereviz yaprak tozu elde edilir.

Kereviz yaprak tozu Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Kereviz Yaprak tozu nerelerde kullanılır?

Kereviz Yaprak kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır,

Et tavuk, balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir

Makarna, mantı ve erişte hamuruna katkı olarak yada ürünün içerisinde kullanılabilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir,

Kereviz Yaprak tozu Toptan fiyatı ne kadar?

Kereviz Yaprak tozu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Kereviz Yaprak tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Kereviz Yaprak tozu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Kereviz Yaprak tozu kurusu fiyatı almak için veya satın almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kereviz Yaprak tozu nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Kereviz Yaprak tozunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Kereviz Yaprak tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş kereviz yaprak tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru kereviz yaprak içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze kereviz yaprak tüketmek ile kurutulmuş kereviz yaprak tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze kereviz yaprak neye iyi geliyorsa kuru kereviz yaprak aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.