pls click for english

Kereviz Yaprak Kurusu

kurutulmuş kereviz-1kurutulmuş kereviz-2kurutulmuş kereviz-3kurutulmuş kereviz-4kurutulmuş kereviz-5kurutulmuş kereviz-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kereviz Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş kereviz yaprak, taze kereviz yaprak kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen kurutulmuş üründür.Taze kereviz yaprak kurutulmadan önce yaklaşık %90 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 10-12 kg kereviz yaprak kullanılarak 1 kg kereviz yaprak elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru kereviz yaprak besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin, yağ gibi oranlar çok artmıştır. Aşağıda kereviz yaprak kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş kereviz yaprak tozu 0-1 mm

Kereviz yaprak granül 1-5 mm

Kereviz Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar kullanılarak yapılmaktadır. Bu paketler ile toptan alım yapabilirsiniz.

Kereviz Yaprak Kurusu Nerede Kullanılır?

Kereviz Yaprak kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Hazır çorbalar içerisinde kullanılabilir,

Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılır,

Tavuk, et ,balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir

Makarna, mantı ve erişte hamuruna katkı olarak yada ürünün içerisine girebilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisine girebilir,

Kereviz Yaprak Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir? Perakende Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Kereviz Yaprak kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Kereviz Yaprak kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kereviz Yaprak kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Kereviz Yaprak kurusu fiyatı almak için veya satın almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Kereviz Yaprak Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Kereviz Yaprak kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Kereviz Yaprak Kurusu Faydaları Nelerdir?

Kereviz yaprak kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kereviz yaprak kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze kereviz yaprak tüketmek ile kereviz yaprak kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze kereviz yaprak neye iyi geliyorsa kereviz yaprak kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.