pls click for english

Kereviz Tozu

kurutulmuş kereviz-1kurutulmuş kereviz-2kurutulmuş kereviz-3kurutulmuş kereviz-4kurutulmuş kereviz-5kurutulmuş kereviz-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

kereviz tozu nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş kereviz, taze kerevizin kurutulmuş şeklidir. Kereviz yaklaşık %90-95 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 10-15 kg kerevizden 1 kg kuru kereviz kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kerevizin besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.

Aşağıda  kereviz kök tozu üretiminin nasıl gerçekleştiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurutulmuş kereviz kök tozu 0-1 mm: Taze kereviz kök gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulur. Kurutma sonrasında çıkan Kurutulmuş kereviz kök, özel kırma sistemleri ile öğütülerek kereviz tozu elde edilir.

kereviz tozu Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış 25 kg çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Kereviz tozu nerelerde kullanılır?

Kereviz kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Aroma ve koku verici olarak kullanılmaktadır,

Et tavuk, balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir,

Çorba v.b. alanlarda kullanılabilir.

Kereviz tozu Toptan fiyatı ne kadar?

Kereviz tozu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kereviz tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kereviz tozu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Kereviz tozu  fiyatı almak için veya satın almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kereviz tozu nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Kereviz tozunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Kereviz tozu faydaları nelerdir?

Kereviz tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru kereviz içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze kereviz tüketmek ile kurutulmuş kereviz tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze kereviz neye iyi geliyorsa kuru kereviz aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.