pls click for english

Kereviz kökü Tozu-50 gr Paket

kurutulmuş kereviz kökü-tozu1kurutulmuş kereviz kökü-tozu2kurutulmuş kereviz kökü-3kurutulmuş kereviz kökü-4kurutulmuş kereviz kökü-5kurutulmuş kereviz kökü-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kereviz kökü tozu paketi içinde ne bulunmaktadır?

kereviz kökü tozu paketi içerisinde 5 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık paket bulunmaktadır. 5 paket kereviz kökü tozu tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.

Kereviz kökü tozu nedir, nasıl üretilir?

Kurutulmuş kereviz kökü, taze kereviz kökü kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Taze kereviz kökü kurutulmadan önce yaklaşık %91 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 11 kg kereviz kökü kullanılarak 1 kg kuru toz kereviz kökü elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kereviz kökü tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştirSatılan paket yaklaşık 550 gr taze portakal kabuğu kullanılarak üretilmiştir...

Kurutulmuş kereviz kökü tozu paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş kereviz kökü tozunu online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Kereviz kökü tozu nerelerde kullanılır?

kereviz kökü kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Kuru kereviz kökü, et, tavuk, köfte harçlarında,

Tuzlu kraker, cips içerisinde,

Hazır çorbalar içerisinde,

Mantı içerisinde,

Katkılı un içerisinde kullanılabilir.

Kereviz kökü tozu koli fiyatı ne kadar?

kereviz kökü tozu firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş kereviz kökü tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Kereviz kökü tozu elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Kereviz kökü tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş kereviz kökü tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru kereviz kökü içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze kereviz kökü tüketmek ile kurutulmuş kereviz kökü tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze kereviz kökü neye iyi geliyorsa kuru kereviz kökü aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.