pls click for english

Kavun Cipsi-15 gram

kurutulmuş Kavun cipsi1kurutulmuş Kavun cipsi2Kavun cipsi-3Kavun cipsi-4Kavun cipsi-5Kavun cipsi-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kavun Cipsi Paketi İçinde Ne Bulunmaktadır?

Kavun cipsi paketi içerisinde 15 gram kurutulmuş kavun kilitli ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kilitli ambalaj ile istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanarak tekrar kilitleyip muhafaza edebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu içermemektedir.

Kavun Cipsi Nedir, Nasıl Üretilir?

Kurutulmuş kavun cipsi, taze kavun kullanılarak özel makinelerde kesilip, kurutulup üretilen ve üretim sonucunda paketlenen üründür.Taze kavun kurutulmadan önce yaklaşık %95 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 20 kg kavun kullanılarak 1 kg kuru kavun elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kavun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 300 gram taze kavun kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş Kavun Cipsi Paketini Nereden Satın Alabiliriz.?

Kurutulmuş kavun cipsini online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile perakende alım yapabilirsiniz.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Kavun Cipsi Nerelerde Kullanılır?

Kavun cipsi aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Kavun cipsi pasta ve tatlıların üzerinde,

Keklerin içerisinde,

İçeceklerin içerisinde,

Aroma verici amaçlı gıda katkısı olarak pudinglerde ve dondurmalarda,

Diyet ürünü olarak ara öğünlerde, iş yerinde, okulda pratik ambalajıyla yanınızda taşıyarak istediğiniz yerde tüketebilirsiniz,

Kavun Cipsi Koli Fiyatı Ne Kadar?

Kavun cipsi firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş kavun cipsi alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile toptan alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Kavun Cipsi Elime Nasıl Ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Kavun Cipsi Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş kavun cipsi, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru kavun içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze kavun tüketmek ile kurutulmuş kavun tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze kavun neye iyi geliyorsa kuru kavun aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.