pls click for english

Kabak Kurusu

kurutulmuş kabak-1kurutulmuş kabak-2kurutulmuş kabak-3kurutulmuş kabak-4kurutulmuş kabak-5kurutulmuş kabak-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kabak Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Latincesi Cucurbita pepo olan kabak, Kabakgiller familyasından bir bitkidir. Kurutulmuş kabak, kabağın belirli boylarda kesilerek kurutulduğu ve müşterinin talebine göre farklı boyutlarda üretildiği bir üründür. Ürün Çeşitlerimiz;

Kurutulmuş kabak tozu 0-1 mm

Kurutulmuş kabak granülü 10x10 mm kesilmiş kurutulmuş

Kurutulmuş halka kesim kabak

Kabak Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar kullanılarak yapılmaktadır. Bu paketler ile toptan alım yapabilirsiniz.

Kabak Kurusu Nerede Kullanılır?

Kabak kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Hazır çorbalar içerisinde kullanılabilir,

Bulgur ve pilav karışımları içerisine girebilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisine girebilir,

Kabak Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Kabak kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Kabak kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kabak kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Kabak kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Kabak Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Kabak kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Kabak Kurusu Faydaları Nelerdir?

Kabak kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kabak kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze kabak tüketmek ile kabak kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze kabak neye iyi geliyorsa kabak kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.

Kabak potasyum, fosfor, kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir gibi madensel elementler içerir. Kabak bedeni temizler, sinirleri yatıştırır.