pls click for english

Dereotu Tozu

kurutulmuş dereotu-1kurutulmuş dereotu-2kurutulmuş dereotu-3kurutulmuş dereotu-4kurutulmuş dereotu-5kurutulmuş dereotu-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Dereotu Kurusu 500 gram satın almak için tıklayınız.

Dereotu Kurusu 1 kg satın almak için tıklayınız.

Dereotu Tozu 500 gram satın almak için tıklayınız.

Dereotu Tozu 1 kg satın almak için tıklayınız.

Toptan Alımlar için ( 10 kg ve üstü ) iletişim bilgilerimiz.


dereotu tozu nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş dereotu, taze dereotunun kurutulmuş şeklidir. Dereotu yaklaşık %70-80 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg dereotuten 1 kg kuru dereotu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru dereotunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir.

Aşağıda kurutulmuş dereotu tozu üretiminin nasıl gerçekleştiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurutulmuş dereotu tozu 0-1 mm: Taze dereotu gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulur. Kurutma sonrasında çıkan Kurutulmuş dereotu, özel kırma sistemleri ile öğütülerek dereotu tozu elde edilir.

Kurutulmuş dereotu tozu Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Dereotu tozu nerelerde kullanılır?

Dereotu kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

Et tavuk, balık, çiğköfte ve köfte harçlarında kullanılabilir

Hazır sarma üretiminde katkı olarak yada ürünün içerisinde kullanılabilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir,

Dereotu tozu toptan fiyatı ne kadar?

Dereotu tozu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Dereotu tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Dereotu tozu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Dereotu tozu kurusu fiyatı almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Dereotu tozu nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Dereotu tozunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Dereotu tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş dereotu tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru dereotu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze dereotu tüketmek ile kurutulmuş dereotu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze dereotu neye iyi geliyorsa kuru dereotu aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.