pls click for english

Bal Kabağı Kurusu


kurutulmuş bal kabağı

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Bal kabağı Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş bal kabağı, taze bal kabağının kurutulmuş şeklidir. Bal kabağı yaklaşık %94 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg bal kabağından 1 kg bal kabağı kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru bal kabağının besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları fazlaca artmıştır. Aşağıda bal kabağı kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Bal kabağı tozu 0-1 mm

Kurutulmuş Bal kabağı küp kesim

Kurutulmuş Bal kabağı slice kesim

Bal kabağı Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Bal Kabağı Kurusu Nerede Kullanılır?

Bal Kabağı kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Hazır çorbalar içerisinde kullanılabilir,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Büsküvi, kek gibi ürünlerin içerisine girebilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisine girebilir,

Bal Kabağı Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Bal kabağı kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal bal kabağı kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Bal kabağı kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, aylık fiyat listemizde her ay güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını öğrenebilirsiniz. Toptan bal kabağı kurusu fiyatını öğrenmek veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Bal Kabağı Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Bal kabağı kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Bal Kabağı Kurusu Faydaları Nelerdir?

Bal kabağı kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal bal kabağı kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla yüksek miktarda artış göstermiştir. Bu nedenle aynı miktar taze bal kabağı tüketmek ile bal kabağı kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze bal kabağı neye iyi geliyorsa bal kabağı kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.