pls click for english

Yeşil Sebze Tozları Karışımı-40 gr Kutu- 4 Farklı Paket

kurutulmuş yeşil sebze-tozu1kurutulmuş yeşil sebze-tozu2kurutulmuş yeşil sebze-3kurutulmuş yeşil sebze-4kurutulmuş yeşil sebze-5kurutulmuş yeşil sebze-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Yeşil Sebze Tozları Paketi İçinde Ne Bulunmaktadır?

Yeşil sebze tozları paketi içerisinde 4 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık farklı sebzelerden oluşan farklı paketler bulunmaktadır. 4 paket farklı yeşil sebze tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.  Kutu içerisinde ayrı ayrı paketlenmiş brokoli tozu , ıspanak tozu, pırasa tozu, maydanoz tozu bulunmaktadır.

Yeşil Sebze Tozları Nedir, Nasıl Üretilir?

Yeşil sebze tozları paketi içinde brokoli tozu , ıspanak tozu, pırasa tozu, maydanoz tozu ayrı paketlerde bulunmaktadır

Yeşil sebze tozları, taze sebzeler kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Paketin içindeki ürünler kurutulmadan önce yaklaşık üründen ürüne göre değişmekle birlikte %85-92 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda üründen ürüne değişmekle birlikte yaklaşık 10 kg taze sebze kullanılarak 1 kg kuru sebze tozu elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru yeşil sebze tozları besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 400 gr taze yeşil sebze kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş Yeşil Sebze Tozları Paketini Nereden Satın Alabiliriz.?

Kurutulmuş yeşil sebze tozlarınu online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Yeşil Sebze Tozları Nerelerde Kullanılır Avantajları ve Kolaylıkları Nelerdir?

Yeşil sebze kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Yeşil sebze tozları çocuların diğer yediklerine karıştırılarak sebzelerden de gıdalarının ve vitaminlerinin alınmasında kullanılabilir,

Çorbaların içerisinde kullanılabilir,

Tuzlu keklerin içerisinde kullanılabilir,

Mantı, makarna, erişte içinde kullanılabilir,

Katkılı un içerisinde kullanılabilir,

Mevsiminde kurutulan ürünlerden yapıldığı için daha sağlıklıdır,

Kuru olduğu için saklamak kolaydır. 1 sene raf ömrü vardır.

Ucuz zamanda üretildiği için verdiği fayda bakımından mevsiminde olmayan tazesine göre daha ekonomiktir.

Birçok alanda kullanılabilir, çorba, makarna, ekmek katkısı, tatlılar, kekler, dondurma üstüne, pilavlara v.b. gibi,

Ev kullanıcısı bu paketlerle dolabında örneğin brokoli olmasa da yemeğine bu tozlar ile brokoli tadı verebilir.

Bilinen en eski saklama yöntemi ve en sağlıklı saklama yöntemi ile üretilmiştir ama çağımızın gerektirdiği pratiklik ihtiyacına göre paketlenmiştir.

 

Yeşil Sebze Tozları Koli Fiyatı Ne Kadar?

Yeşil sebze tozları firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş yeşil sebze tozları alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Ürün Elime Nasıl Ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Bu Tozların Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş yeşil sebze tozları, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru yeşil sebze içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze yeşil sebze tüketmek ile kurutulmuş yeşil sebze tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze yeşil sebze neye iyi geliyorsa kuru yeşil sebze aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.