pls click for english

Yeşil Biber Kurusu

kurutulmuş yesil biber-1kurutulmuş yesil biber-2kurutulmuş yesil biber-3kurutulmuş yesil biber-4kurutulmuş yesil biber-5kurutulmuş yesil biber-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Yeşil Biber Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş yeşil biber, taze yeşil biber kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen kurutulmuş üründür.Taze yeşil biber kurutulmadan önce yaklaşık %92 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg yeşil biber kullanılarak 1 kg yeşil biber elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru yeşil biber besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin, yağ gibi oranlar çok artmıştır. Aşağıda yeşil biber kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş yeşil biber tozu 0-1 mm

Kurutulmuş yeşil biber granülü 1-4 mm

Kurutulmuş yeşil biber 10x10 mm kesilmiş kurutulmuş

Yeşil Biber Beslenme Değerleri

yeşil biber besin değerleri

Yeşil Biber Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar kullanılarak yapılmaktadır. Bu paketler ile toptan alım yapabilirsiniz.

Yeşil Biber Kurusu Nerede Kullanılır?

Yeşil Biber kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Sebzeli Pilav ve Bulgur karışımları,

Hazır çorbalar ve gıdalar,

Sebze ve köfte harçaları,

Makarna, Erişte Katkıları,

Sebze karışımları,

Et, tavuk, balık köfte harçları,

Büsküvi, kraker içerisinde kullanılabilir.

Yeşil Biber Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Yeşil Biber kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Yeşil Biber kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Yeşil Biber kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Yeşil Biber kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Yeşil Biber Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Yeşil Biber kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Yeşil Biber Kurusu Faydaları Nelerdir?

Yeşil biber kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal yeşil biber kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze yeşil biber tüketmek ile yeşil biber kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze yeşil biber neye iyi geliyorsa yeşil biber kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.
.