pls click for english

Yasemin Çiçeği Kurusu

kurutulmuş yasemin çiçeği-1kurutulmuş yasemin çiçeği-2kurutulmuş yasemin çiçeği-3kurutulmuş yasemin çiçeği-4kurutulmuş yasemin çiçeği-5kurutulmuş yasemin çiçeği-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Yasemin Çiçeği Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş yasemin çiçeği, taze yasemin çiçeği kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen kurutulmuş üründür. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru yasemin çiçeği besin değerleri yani aroma, besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin, yağ gibi oranlar çok artmıştır. Aşağıda yasemin çiçeği kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş bütün yasemin çiçeği

Yasemin Çiçeği Kurusu Nerede Kullanılır?

Yasemin Çiçeği kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılır,

Yasemin Çayı olarak veya çay karışımları içerisine girebilir,

İlaç ve tedavi ürünü olarak sağlık sekörü ürünlerinde kullanılabilir,

Yasemin Çiçeği Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Yasemin Çiçeği kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Yasemin Çiçeği kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Yasemin Çiçeği kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Yasemin Çiçeği kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Yasemin Çiçeği Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Yasemin Çiçeği kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.
 .