pls click for english

Üzüm Kurusu

kurutulmuş üzüm

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Üzüm Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş üzüm, taze üzümün kurutulmuş şeklidir.üzüm yaklaşık %75-80 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 4-5 kg üzümden 1 kg üzüm kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru üzümün besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda üzüm kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Üzüm 7 numara

Kurutulmuş Üzüm 8 numara

Kurutulmuş Üzüm 9 numara

Kurutulmuş Üzüm 10 numara

Üzüm Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar kullanılarak yapılmaktadır. Bu paketler ile toptan alım yapabilirsiniz.

Üzüm Kurusu Nerede Kullanılır?

Üzüm kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Hazır paketlenmiş aşure karışımları içerisinde kullanılabilir,

Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisine girebilir,

Kuş ve evcil hayvan yemi içerisine girebilir,

Üzüm Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Üzüm kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Üzüm kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Üzüm kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Üzüm kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Üzüm Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Üzüm kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Üzüm Kurusu Faydaları Nelerdir?

Üzüm kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal üzüm kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze üzüm tüketmek ile üzüm kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze üzüm neye iyi geliyorsa üzüm kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.