pls click for english

Tatlılık, Pastalık Tozlar Karışımı-40 gr Kutu- 4 Farklı Paket

tatlilik-pastalik-gida tozu-1tatlilik-pastalik-gida tozu2tatlilik-pastalik-gida tozu-3tatlilik-pastalik-gida tozu-4tatlilik-pastalik-gida tozu-5kurutulmuş tatlılık pastalık-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Tatlılık, pastalık tozlar paketi içinde ne bulunmaktadır?

Tatlılık, pastalık tozları paketi içerisinde 4 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık farklı gıda tozlarından oluşan farklı paketler bulunmaktadır. 4 paket farklı tatlılık, pastalık  toz tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.  Kutu içerisinde ayrı ayrı paketlenmiş gül tozu , pancar tozu, portakal kabuğu tozu, limon kabuğu tozu bulunmaktadır.

Tatlılık, pastalık  gıda tozları nedir, nasıl üretilir?

Tatlılık, pastalık tozlar paketi içinde pancar tozu , gül tozu, portakal kabuğu tozu, limon kabuğu tozu ayrı paketlerde bulunmaktadır

Tatlılık, pastalık tozlar, taze ürünler kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Paketin içindeki ürünler kurutulmadan önce yaklaşık üründen ürüne göre değişmekle birlikte %80-87 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda üründen ürüne değişmekle birlikte yaklaşık 5-10 kg taze gıda kullanılarak 1 kg kuru sebze tozu elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru tozların besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 260 gr taze gıda kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş tatlılık, pastalık tozların paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş tatlılık, pastalık tozları online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Tatlılık, pastalık tozlar nerelerde kullanılır avantajları ve kolaylıkları nelerdir?

Tatlılık, pastalık tozlar aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

-Tatlılar içerisinde renk ve aroma verici olarak kullanılabilir.

-Dondurma içerisine ya da üzerine, -Güllaç üzerine, -Kek, pasta, kurabiye hamuru içerisine,

-Puding ve sütlü tatlılar içerisinde,

-Kahve ve içeceklerin içerisinde renk ve doğal aroma verici olarak kullanılabilir.

-Kozmetik amaçlı da kullanılabilir.

-Şekerleme ve lokum içinde kullanılabilir.

-Sağlıklı bir katkı koymak istediğiniz heryerde kullanınız.

Tatlılık, pastalık tozların koli fiyatı ne kadar?

Tatlılık, pastalık tozlar firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş tatlılık, pastalık tozları alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Ürün elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Bu tozların faydaları nelerdir?

Kurutulmuş tatlılık, pastalık tozlar, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru tatlılık, pastalık tozlar içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze ürün ile kurutulmuş toz tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında,aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.