pls click for english

Şeftali Kurusu

Kurutulmuş Şeftali

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Şeftali Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş şeftali, taze şeftalinin kurutulmuş şeklidir.Şeftali yaklaşık %88 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 8-10 kg şeftaliden 1 kg şeftali kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru şeftalinin besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda şeftali kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Şeftali slice kesim-ince dilimler şeklinde imalatı yapılmaktadır.

Şeftali Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Şeftali Kurusu Nerede Kullanılır?

Şeftali kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Şeftali Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Şeftali kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Şeftali kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Şeftali kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Şeftali kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Şeftali Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Şeftali kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Şeftali Kurusu Faydaları Nelerdir?

şeftali kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal şeftali kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze şeftali tüketmek ile şeftali kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze şeftali neye iyi geliyorsa şeftali de kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.