pls click for english

Nar Kurusu

kurutulmuş nar-1kurutulmuş nar-2kurutulmuş nar-3kurutulmuş nar-4kurutulmuş nar-5kurutulmuş nar-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Nar Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş nar, taze narın kurutulmuş şeklidir.Nar taneleri yaklaşık %80 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg nar tanesinden 1 kg nar tanesi kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru narın besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda nar kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş nar tanesi

Kurutulmuş nar tozu

Nar Kurusu Nerede Kullanılır?

Nar kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Atıştırmalık olarak kullanılabilir,

Diyet ürünü olarak ara öğünlerde tüketilebilir,

Lokum kaplama ürünleri olarak lokum dışını kaplamakta kullanılmaktadır,

Hazır paketlenmiş aşure karışımları içerisinde kullanılabilir,

Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Bİsküvi kek gibi ürünlerin içerisine girebilir,

Nar Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Nar kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Nar kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Nar kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Nar kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Nar Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Nar kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Nar Kurusu Faydaları Nelerdir?

Nar kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal nar kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze nar tüketmek ile nar kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze nar neye iyi geliyorsa nar kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.