pls click for english

Nane limon karışımı-50 gram

kurutulmuş Nane limon karışımı1kurutulmuş Nane limon karışımı2Nane limon karışımı-3Nane limon karışımı-4Nane limon karışımı-5Nane limon karışımı-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Nane limon karışımı paketi içinde ne bulunmaktadır?

Nane limon karışımı paketi içerisinde 50 gram kurutulmuş nane ve limon, kraft kilitli ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kilitli ambalaj ile istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanarak tekrar kilitleyip muhafaza edebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu içermemektedir.

Nane limon karışımı nedir, nasıl üretilir?

Nane limon karışımı, taze limon  özel makinelerde kesilip kurutulduğu ve nanenin kurutularak üretildiği ve  üretim sonucunda paketlendiği üründür.Ürünler kurutulmadan önce yaklaşık %80-85 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 6 kg ürün kullanılarak 1 kg kuru nane limon karışımı elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru karışık nane limon besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 300 gram taze nane limon kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş Nane limon karışımı paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş Nane limon karışımıni online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile perakende alım yapabilirsiniz.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Nane limon karışımı nasıl kullanılır?

1 demlik suyu kaynatın. kaynar suyun içine istediğiniz oranda karışımdan koyun, 3-5 dakika civarında renginin ve aromasının çıkmasını bekleyin. İsterseniz şeker ilave ederek servis yapabilirsiniz.

Nane limon karışımı koli fiyatı ne kadar?

Nane limon karışımı firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş Nane limon karışımı alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile toptan alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Nane limon karışımı elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Nane limon karışımı faydaları nelerdir?

Kurutulmuş Nane limon karışımı, taze ürünlerin uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan ürünlerdeki suyun buharlaşması ile ürünlerin özü kalır ve doğal kuru karışık meyve içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze karışık nane limon tüketmek ile kurutulmuş karışık meyve tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze karışık nane limon neye iyi geliyorsa kurusu da aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.