pls click for english

Muz Cipsi-20 gram

kurutulmuş muz cipsi1kurutulmuş muz cipsi2muz cipsi-3muz cipsi-4muz cipsi-5muz cipsi-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Muz Cipsi Paketi İçinde Ne Bulunmaktadır?

Muz cipsi paketi içerisinde 20 gram kurutulmuş muz kilitli ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kilitli ambalaj ile istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanarak tekrar kilitleyip muhafaza edebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu içermemektedir.

Muz Cipsi Nedir, Nasıl Üretilir?

Kurutulmuş muz cipsi, taze muz kullanılarak özel makinelerde kesilip, kurutulup üretilen ve üretim sonucunda paketlenen üründür.Taze muz kurutulmadan önce yaklaşık %80 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 8 kg muz kullanılarak 1 kg kuru muz elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru muz besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 160 gram taze muz kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş Muz Cipsi Paketini Nereden Satın Alabiliriz.?

Kurutulmuş muz cipsini online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile perakende alım yapabilirsiniz.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Muz Cipsi Nerelerde Kullanılır?

Muz cipsi aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Muz cipsi pasta ve tatlıların üzerinde,

Keklerin içerisinde,

İçeceklerin içerisinde,

Aroma verici amaçlı gıda katkısı olarak pudinglerde ve dondurmalarda,

Diyet ürünü olarak ara öğünlerde, iş yerinde, okulda pratik ambalajıyla yanınızda taşıyarak istediğiniz yerde tüketebilirsiniz,

Muz Cipsi Koli Fiyatı Ne Kadar?

Muz cipsi firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş muz cipsi alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile toptan alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Muz Cipsi Elime Nasıl Ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Muz Cipsi Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş muz cipsi, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru muz içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze muz tüketmek ile kurutulmuş muz tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze muz neye iyi geliyorsa kuru muz aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.