pls click for english

Muz Kurusu


kurutulmuş muz

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Muz Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş muz, taze muzun kurutulmuş şeklidir.muz yaklaşık %74-80 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 4-5 kg soyulmuş muzdan 1 kg muz kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru muzun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda muz kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kuru Muz Slayt Kesim

Kuru muz dikine kesim

Muz Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kutular ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Muz Kurusu Nerede Kullanılır?

Muz kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Muz Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Muz kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Muz kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Muz kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Muz kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Muz Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Muz kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Muz Kurusu Faydaları Nelerdir?

muz kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal muz kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze muz tüketmek ile muz kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze muz neye iyi geliyorsa muz kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.