pls click for english

Meyve cipsi-20 gram- Kavun, Çilek, Muz Karışımı

kurutulmuş meyve cipsi1kurutulmuş meyve cipsi2meyve cipsi-3meyve cipsi-4meyve cipsi-5meyve cipsi-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Meyve Cipsi Paketi İçinde Ne Bulunmaktadır?

Meyve cipsi paketi içerisinde 20 gram çilek-muz-kavun cipsi kilitli ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kilitli ambalaj ile istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanarak tekrar kilitleyip muhafaza edebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu içermemektedir.

Meyve Cipsi Nedir, Nasıl Üretilir?

Kurutulmuş meyve cipsi, taze meyve kullanılarak özel makinelerde kesilip, kurutulup üretilen ve üretim sonucunda paketlenen üründür.Taze meyve kurutulmadan önce yaklaşık %80-95 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 10 kg meyve kullanılarak 1 kg kuru meyve elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru meyve besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 200 gram taze meyve kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş Meyve Cipsi Paketini Nereden Satın Alabiliriz.?

Kurutulmuş meyve cipsini online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile perakende alım yapabilirsiniz.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Meyve Cipsi Nerelerde Kullanılır?

Meyve cipsi aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Meyve cipsi pasta ve tatlıların üzerinde,

Keklerin içerisinde,

İçeceklerin içerisinde,

Aroma verici amaçlı gıda katkısı olarak pudinglerde ve dondurmalarda,

Diyet ürünü olarak ara öğünlerde, iş yerinde, okulda pratik ambalajıyla yanınızda taşıyarak istediğiniz yerde tüketebilirsiniz,

Meyve Cipsi Koli Fiyatı Ne Kadar?

Meyve cipsi firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş meyve cipsi alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile toptan alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Meyve Cipsi Elime Nasıl Ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Meyve Cipsi Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş meyve cipsi, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru meyve içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze meyve tüketmek ile kurutulmuş meyve tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze meyve neye iyi geliyorsa kuru meyve aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.