pls click for english

Mandalina cipsi-50 gram

kurutulmuş Mandalina cipsi1kurutulmuş Mandalina cipsi2Mandalina cipsi-3Mandalina cipsi-4Mandalina cipsi-5Mandalina cipsi-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Mandalina cipsi paketi içinde ne bulunmaktadır?

Mandalina cipsi paketi içerisinde 50 gram kurutulmuş mandalina kraft kilitli ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kilitli ambalaj ile istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanarak tekrar kilitleyip muhafaza edebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu içermemektedir.

Mandalina cipsi nedir, nasıl üretilir?

Kurutulmuş mandalina cipsi, taze mandalina kullanılarak özel makinelerde kesilip, kurutulup üretilen ve üretim sonucunda paketlenen üründür.Taze mandalina kurutulmadan önce yaklaşık %88 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 8 kg mandalina kullanılarak 1 kg kuru mandalina elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru mandalina besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 400 gram taze mandalina kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş mandalina cipsi paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş mandalina cipsini online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile perakende alım yapabilirsiniz.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Mandalina cipsi nerelerde kullanılır?

Mandalina cipsi aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Mandalina cipsi pasta ve tatlıların üzerinde,

Keklerin içerisinde,

İçeceklerin içerisinde,

Aroma verici amaçlı gıda katkısı olarak pudinglerde ve dondurmalarda,

Diyet ürünü olarak ara öğünlerde, iş yerinde, okulda pratik ambalajıyla yanınızda taşıyarak istediğiniz yerde tüketebilirsiniz,

Mandalina cipsi koli fiyatı ne kadar?

Mandalina cipsi firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş mandalina cipsi alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile toptan alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Mandalina cipsi elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Mandalina cipsi faydaları nelerdir?

Kurutulmuş Mandalina cipsi, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru mandalina içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze mandalina tüketmek ile kurutulmuş mandalina tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze mandalina neye iyi geliyorsa kuru mandalina aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.