pls click for english

Zeytin Tozu

kurutulmuş zeytin tozu-1kurutulmuş zeytin tozu-2kurutulmuş zeytin tozu-3kurutulmuş zeytin tozu-4kurutulmuş zeytin tozu-5kurutulmuş zeytin tozu-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Zeytin tozu nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş zeytin, taze zeytin kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda öğütülerek elde edilen kurutulmuş üründür.Taze zeytin kurutulmadan önce yaklaşık %80 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg zeytin kullanılarak 1 kg kuru zeytin elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru zeytin besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş zeytin satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş zeytin tozu : Kurutulmuş zeytinin özel değirmenlerde öğütülmesi ile elde edilir.

Zeytin tozu nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Zeytin Tozu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır,

İlaç ve tedavi ürünü olarak sağlık sektöründe kullanılmaktadır,

Büsküvi kek, kraker gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Zeytin Tozu Toptan fiyatı ne kadar?

Zeytin tozu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Zeytin Tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Zeytin Tozu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Zeytin Tozu kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Zeytin tozu nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Zeytin tozunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Zeytin Tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş zeytin tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru zeytin tozu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze zeytin tüketmek ile kurutulmuş zeytin tozu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze zeytin neye iyi geliyorsa kuru zeytin tozu aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.