pls click for english

Yoğurt Tozu

Yoğurt Tozu-1Yoğurt Tozu-2Yoğurt Tozu-3Yoğurt Tozu-4Yoğurt Tozu-5Yoğurt Tozu-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Yoğurt Tozu Nedir, Nasıl Üretilir ve Satış Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş yoğurt, taze süzme yoğurt kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda öğütülerek elde edilen kurutulmuş üründür. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru yoğurt besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş yoğurt satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Yoğurt Tozu

Yoğurt Tozu Nerelerde Kullanılır?

Yoğurt kurusu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Hazır çorba içerisinde kullanılmaktadır,

İlaç ve tedavi ürünü olarak sağlık sektöründe kullanılmaktadır,

Bisküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir,

Yoğurt Tozu Toptan Fiyatı Ne Kadar?

Yoğurt kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş yoğurt alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Yoğurt fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan yoğurt kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Yoğurt Tozu Nerede Satılır, Nasıl Satın Alabilirim?

Yoğurt kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.