pls click for english

Kurutulmuş Şeftali

Kurutulmuş Şeftali

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Şeftali nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş şeftali, taze şeftalinin kurutulmuş şeklidir.Şeftali yaklaşık %88 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 8-10 kg şeftaliden 1 kg kuru şeftali kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru şeftalinin besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş şeftali satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Şeftali slice kesim-ince dilimler şeklinde imalatı yapılmaktadır.

Kurutulmuş Şeftali Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Şeftali nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Şeftali kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kurutulmuş Şeftali Toptan fiyatı ne kadar?

Şeftali kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Şeftali alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Şeftali fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Şeftali fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Şeftali nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Şeftali kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Şeftali faydaları nelerdir?

Kurutulmuş şeftali, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru şeftali içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze şeftali tüketmek ile kurutulmuş şeftali tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze şeftali neye iyi geliyorsa kuru şeftali de aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.