pls click for english

Kurutulmuş Halka Kesim Limon

kurutulmuş limon-1kurutulmuş limon-2kurutulmuş limon-3kurutulmuş limon-4kurutulmuş limon-5kurutulmuş limon-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Halka Kesim Limon Nedir, Nasıl Üretilir ve Satış Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş limon, taze limonun kurutulmuş şeklidir. Limon yaklaşık %88 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 8 kg limonten 1 kg kuru limon kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru limondaki besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş limon satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Slayt kesilmiş limon

Kurutulmuş Limon Nerelerde Kullanılır?

Kurutulmuş limon kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Çay vb. içecek ürünlerinde tüketilebilir,

Sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Aroma, renk veya koku verici olarak kullanılmaktadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir.

Tedavi iamaçlı karışımlar içerisinde kullanılabilir.

Kış çayı, Meyve çayı  gibi ürünlerde kullanılabilir.

Kurutulmuş Limon Toptan Fiyatı Ne Kadar?

Limon kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş limon alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru limon fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş limon fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Limon Nerede Satılır, Nasıl Satın Alabilirim?

Limon kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Limon Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş limon, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru limon içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze limon tüketmek ile kurutulmuş limon tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze limon neye iyi geliyorsa kuru limon aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.

Anahtar Kelimeler: Limon nasıl kurutulur, limon kurusu, limon kurusu nasıl yapılır, kuru limon, kurutulmuş limon, limon kurutma, limon kurutma yöntemleri, kurutulmuş limon dilimi, kurutulmuş limon nasıl yapılır, kurutulmuş limon faydaları