pls click for english

Kurutulmuş Kavun

Kurutulmuş Kavun

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Kavun nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş kavun, taze kavunun kurutulmuş şeklidir. Kavun yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg kavunden 1 kg kuru kavun kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kavunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş kavun satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Kavun Slice kesim- İnce dilimler şeklinde üretilmektedir.

Kurutulmuş Kavun Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Kavun nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Kavun kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kurutulmuş Kavun toptan fiyatı ne kadar?

Kavun kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Kavun alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Kavun fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Kavun fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Kavun nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Kavun kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Kavun faydaları nelerdir?

Kurutulmuş kavun, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru kavun içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze kavun tüketmek ile kurutulmuş kavun tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze kavun neye iyi geliyorsa kuru kavun aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.