pls click for english

Kurutulmuş Karpuz


Kurutulmuş KArpuz

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Karpuz nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş karpuz, taze karpuzun kurutulmuş şeklidir. Karpuz yaklaşık %90-95 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 15-20 kg karpuzden 1 kg kuru karpuz kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru karpuzun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş karpuz satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Karpuz Slice Kesim- İnce Dilimler Şeklinde kurutulmuş

Toptan ürün kurusu satışı ve üretimi için irtibat: 0 246 233 0790

Kurutulmuş Karpuz Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Karpuz nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Karpuz kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kurutulmuş Karpuz toptan fiyatı ne kadar?

Karpuz kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Karpuz alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Karpuz fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Karpuz fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Karpuz nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Karpuz kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Karpuz faydaları nelerdir?

Kurutulmuş karpuz, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru karpuz içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze karpuz tüketmek ile kurutulmuş karpuz tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze karpuz neye iyi geliyorsa kuru karpuz aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.

Anahtar Kelimeler:karpuz nasıl kurutulur, karpuz kurusu nasıl yapılır, karpuz kurusu, karpuz kurutma, kurutulmuş karpuz, kuru karpuz