pls click for english

Kurutulmuş Armut

kurutulmuş Armut

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Armut nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş armut, taze armutun kurutulmuş şeklidir. Armut yaklaşık %84 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 7 kg armutden 1 kg kuru armut kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru armutun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş armut satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Armut slayt kesim

Kurutulmuş Armut Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kutulu ambalaj ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Armut nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Armut kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kurutulmuş Armut toptan fiyatı ne kadar?

Armut kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Armut alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Armut fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Armut fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Armut nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Armut kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Armut faydaları nelerdir?

Kurutulmuş armut, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru armut içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze armut tüketmek ile kurutulmuş armut tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze armut neye iyi geliyorsa kuru armut aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.