pls click for english

Kurutulmuş Portakal

kurutulmuş portakal-1kurutulmuş portakal-2kurutulmuş portakal-3kurutulmuş portakal-4kurutulmuş portakal-5kurutulmuş portakal-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kurutulmuş Portakal nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş portakal, taze portakalın kurutulmuş şeklidir.Portakal yaklaşık %88 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 7-10 kg portakaldan 1 kg kuru portakal kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru portakalın besin değerleri, aroma ,özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş portakal satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Portakal halka kesim

Kurutulmuş Portakal Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar veya karton kutular ile yapılmaktadır. Bu ambalaj şekli ile toptan satın alabilirsiniz.

Kurutulmuş Portakal nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Portakal kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kurutulmuş Portakal toptan fiyatı ne kadar?

Portakal kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Portakal alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Portakal fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Portakal fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Portakal nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Portakal kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Portakal faydaları nelerdir?

Kurutulmuş portakal, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru portakal içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze portakal tüketmek ile kurutulmuş portakal tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze portakal neye iyi geliyorsa kuru portakal aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.