pls click for english

Kurutulmuş Nar

kurutulmuş nar-1kurutulmuş nar-2kurutulmuş nar-3kurutulmuş nar-4kurutulmuş nar-5kurutulmuş nar-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru nar nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş nar, taze narın kurutulmuş şeklidir.Nar taneleri kabuklarından ayrıldıktan sonra yaklaşık %80 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg nar tanesinden 1 kg kuru nar tanesi kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru narın besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş nar satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş nar tanesi

Kurutulmuş nar tozu

Kurutulmuş Nar nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Nar kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Atıştırmalık olarak kullanılabilir,

Diyet ürünü olarak ara öğünlerde tüketilebilir,

Lokum kaplama ürünleri olarak lokum dışını kaplamakta kullanılmaktadır,

Hazır paketlenmiş aşure karışımları içerisinde kullanılabilir,

Müsli, Tahıl gevreği ve kahvaltılık ürünlerin karışımına girebilir,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Büsküvi kek gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir,

Kurutulmuş Nar toptan fiyatı ne kadar?

Nar kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Nar alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Nar fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Nar fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Nar nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Nar kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Nar faydaları nelerdir?

Kurutulmuş nar, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru nar içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze nar tüketmek ile kurutulmuş nar tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze nar neye iyi geliyorsa kuru nar aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.