pls click for english

Kurutulmuş mandalina

kurutulmuş mandalina-1kurutulmuş mandalina-2kurutulmuş mandalina-3kurutulmuş mandalina-4kurutulmuş mandalina-5kurutulmuş mandalina-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Mandalina nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Mandalina(Citrus reticulata),ılıman iklimdeyetişmekte olanturunçgiller(Rutaceae) familyasına ait bir meyvetürü.Turuncu,sarı renklerde olan mandalina, etli ve sulu bir yapıya sahiptir.Kurutulmuş Mandalina kabukları ayıklanmadan halka şeklinde kesilen özel fırınlarda kurutulmuş şeklidir. Üretimini yaptığımız kuru mandalina satış çeşidi sadece dilimli kurutma şeklindedir ve özel sipariş ile üretilmektedir.

Kurutulmuş Mandalina Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Mandalina nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Mandalina kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kurutulmuş Mandalina toptan fiyatı ne kadar?

Mandalina kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Mandalina alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Mandalina fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Mandalina fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Mandalina nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Mandalina kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Mandalina faydaları nelerdir?

Kurutulmuş mandalina, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru mandalina içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze mandalina tüketmek ile kurutulmuş mandalina tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze mandalina neye iyi geliyorsa kuru mandalina aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.

Mandalina zengin bir B ve C vitamini kaynağıdır. Kanı temizler. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucudur. Yüksek tansiyonu ve kolesterolü düşürmede etkili olur. Damar sertliği ve felçte faydalıdır. Sinirleri yatıştırıcı etkisi vardır. Grip olanlara iyi gelir. Bağışıklık sistemini korur.