pls click for english

Kurutulmuş Kivi

kurutulmuş kivi

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru Kivi nedir, nasıl üretilir ve satış çeşitleri nelerdir?

Kurutulmuş kivi, taze kivinin kurutulmuş şeklidir.kivi yaklaşık %83 civarında su içerir. Bu sebeple kurutma sonucunda yaklaşık 6-7 kg kividen 1 kg kuru kivi kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru kiviin besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein oranları çok yükselmiştir. Aşağıda kurutulmuş kivi satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz;

Kurutulmuş Kivi halka kesim

Kurutulmuş Kivi Toptan Satış Şekli nasıldır- Toptan hangi tür ambalaj ile satın alabiliriz?

Toptan satış kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kurutulmuş Kivi nerelerde kullanılır?

Kurutulmuş Kivi kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır.

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılmaktadır,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kurutulmuş Kivi toptan fiyatı ne kadar?

Kivi kurusu firmamızın toptan satışını yaptığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Kivi alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kuru Kivi fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan kurutulmuş Kivi fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle irtibata geçeriz. Perakende alımlarınız için online sitemiz.kurual.com

Kurutulmuş Kivi nerede satılır, nasıl satın alabilirim?

Kivi kurusunu kutu, paket veya çuvallar ile anlaşmalı kargomuzla adresinize gönderiyoruz.

Doğal yada Uygun Şartlarda Fırında Kurutulmuş Kivi faydaları nelerdir?

Kurutulmuş kivi, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru kivi içindeki besin değerleri , vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze kivi tüketmek ile kurutulmuş kivi tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze kivi neye iyi geliyorsa kuru kivi aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri ,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.