pls click for english

Kuru nar tanesi-50 gram

kurutulmuş Kuru nar tanesi1kurutulmuş Kuru nar tanesi2Kuru nar tanesi-3Kuru nar tanesi-4Kuru nar tanesi-5Kuru nar tanesi-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kuru nar tanesi paketi içinde ne bulunmaktadır?

Kuru nar tanesi paketi içerisinde 50 gram kurutulmuş nar tanesi, kraft kilitli ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kilitli ambalaj ile istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanarak tekrar kilitleyip muhafaza edebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu içermemektedir.

Kuru nar tanesi nedir, nasıl üretilir?

Kuru nar tanesi, taze nar tanesi kullanılarak özel makinelerde kurutulup üretilen ve üretim sonucunda paketlenen üründür.Taze nar tanesi kurutulmadan önce yaklaşık %80 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir.Kabuğu ayrılıp kurutma sonucunda yaklaşık 10 kg nar tanesi kullanılarak 1 kg kuru nar tanesi elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru nar tanesi besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 500 gram taze nar kullanılarak üretilmiştir.

Kuru nar tanesi paketini nereden satın alabiliriz.?

Kuru nar tanesini online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile perakende alım yapabilirsiniz.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Kuru nar tanesi nerelerde kullanılır?

Kuru nar tanesi aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Kuru nar tanesi pasta ve tatlıların üzerinde,

Keklerin içerisinde,

İçeceklerin içerisinde,

Aroma verici amaçlı gıda katkısı olarak pudinglerde ve dondurmalarda,

Diyet ürünü olarak ara öğünlerde, iş yerinde, okulda pratik ambalajıyla yanınızda taşıyarak istediğiniz yerde tüketebilirsiniz,

Kuru nar tanesi koli fiyatı ne kadar?

Kuru nar tanesi firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kuru nar tanesi alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile toptan alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Kuru nar tanesi elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Kuru nar tanesi faydaları nelerdir?

Kurutulmuş nar tanesi, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru nar tanesi içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze nar tanesi tüketmek ile kurutulmuş nar tanesi tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze nar tanesi neye iyi geliyorsa kuru nar tanesi aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.