pls click for english

Kavun Kurusu

Kurutulmuş Kavun

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kavun Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş kavun, taze kavunun kurutulmuş şeklidir. Kavun yaklaşık %92 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 15 kg kavunden 1 kg kavun kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru kavunun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda kavun kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Kavun Slice kesim- İnce dilimler şeklinde üretilmektedir.

Kavun Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kavun Kurusu Nerede Kullanılır?

Kavun kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kavun Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Kavun kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Kavun kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kavun kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Kavun kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Kavun Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Kavun kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Kavun Kurusu Faydaları Nelerdir?

Kavun kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kavun kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze kavun tüketmek ile kavun kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze kavun neye iyi geliyorsa kavun kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.