pls click for english

Karpuz Kurusu


Kurutulmuş KArpuz

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Karpuz Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş karpuz, taze karpuzun kurutulmuş şeklidir. Karpuz yaklaşık %90-95 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 15-20 kg karpuzden 1 kg karpuz kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru karpuzun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda karpuz kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Karpuz Slice Kesim- İnce Dilimler Şeklinde kurutulmuş

Toptan ürün kurusu satışı ve üretimi için irtibat: 0 246 233 0790

Karpuz Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Karpuz Kurusu Nerede Kullanılır?

Karpuz kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Karpuz Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Karpuz kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Karpuz kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Karpuz kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Karpuz kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Karpuz Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Karpuz kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Karpuz Kurusu Faydaları Nelerdir?

Karpuz kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal karpuz kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze karpuz tüketmek ile karpuz kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze karpuz neye iyi geliyorsa karpuz kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.