pls click for english

Çilek tozu-50 gram

kurutulmuş Çilek tozu1kurutulmuş Çilek tozu2Çilek tozu-3Çilek tozu-4Çilek tozu-5Çilek tozu-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Çilek tozu paketi içinde ne bulunmaktadır?

Çilek tozu paketi içerisinde 50 gram Çilek tozu kraft kilitli ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kilitli ambalaj ile istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanarak tekrar kilitleyip muhafaza edebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu içermemektedir.

Çilek tozu nedir, nasıl üretilir?

Kurutulmuş Çilek tozu, taze Çilek kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Taze Çilek kurutulmadan önce yaklaşık %90 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 10 kg çilek kullanılarak 1 kg kuru toz çilek elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru çilek tozu besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 0,5 kg taze çilek kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş çilek tozu paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş çilek tozunu online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile perakende alım yapabilirsiniz.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Çilek tozu nerelerde kullanılır?

Çilek tozu aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Çilek tozu pasta ve tatlıların üzerinde,

Keklerin içerisinde,

İçeceklerin içerisinde,

Renklendirme ve aroma verici amaçlı gıda katkısı olarak pudinglerde ve dondurmalarda,

Çilek tozu koli fiyatı ne kadar?

Çilek tozu firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş çilek tozu alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile toptan alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Çilek tozu elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Çilek tozu faydaları nelerdir?

Kurutulmuş çilek tozu, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru çilek içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze çilek tüketmek ile kurutulmuş çilek tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze çilek neye iyi geliyorsa kuru çilek aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.