pls click for english

Çilek Cipsi-15 gram

kurutulmuş Çilek cipsi1kurutulmuş Çilek cipsi2Çilek cipsi-3Çilek cipsi-4Çilek cipsi-5Çilek cipsi-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Çilek Cipsi Paketi İçinde Ne Bulunmaktadır?

Çilek cipsi paketi içerisinde 15 gram kurutulmuş çilek kilitli ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Kilitli ambalaj ile istediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanarak tekrar kilitleyip muhafaza edebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu içermemektedir.

Çilek Cipsi Nedir, Nasıl Üretilir?

Kurutulmuş çilek cipsi, taze çilek kullanılarak özel makinelerde kesilip, kurutulup üretilen ve üretim sonucunda paketlenen üründür.Taze çilek kurutulmadan önce yaklaşık %90 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda yaklaşık 10 kg çilek kullanılarak 1 kg kuru çilek elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru çilek besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 150 gram taze çilek kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş Çilek Cipsi Paketini Nereden Satın Alabiliriz.?

Kurutulmuş çilek cipsini online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile perakende alım yapabilirsiniz.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Çilek Cipsi Nerelerde Kullanılır?

Çilek cipsi aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Çilek cipsi pasta ve tatlıların üzerinde,

Keklerin içerisinde,

İçeceklerin içerisinde,

Aroma verici amaçlı gıda katkısı olarak pudinglerde ve dondurmalarda,

Diyet ürünü olarak ara öğünlerde, iş yerinde, okulda pratik ambalajıyla yanınızda taşıyarak istediğiniz yerde tüketebilirsiniz,

Çilek Cipsi Koli Fiyatı Ne Kadar?

Çilek cipsi firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. Ucuz, kaliteli kurutulmuş çilek cipsi alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile toptan alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Çilek Cipsi Elime Nasıl Ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Çilek Cipsi Faydaları Nelerdir?

Kurutulmuş Çilek cipsi, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru çilek içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze çilek tüketmek ile kurutulmuş çilek tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze çilek neye iyi geliyorsa kuru çilek aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.