pls click for english

Armut Kurusu

kurutulmuş Armut

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Armut Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş armut, taze armutun kurutulmuş şeklidir. Armut yaklaşık %84 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 7 kg armuttan 1 kg armut kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru armutun besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda armut kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz.

Kurutulmuş Armut slayt kesim

Armut Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kutulu ambalaj ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Armut Kurusu Nerede Kullanılır?

Armut kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Armut Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Armut kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal armut kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Armut kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, aylık fiyat listemizde her ay güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Armut kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Armut Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Armut kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Armut Kurusu Faydaları Nelerdir?

Armut kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal armut kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze armut tüketmek ile armut kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze armut neye iyi geliyorsa armut kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.