pls click for english

Toz Sebzeler Seti-50 gr Kutu- 5 farklı paket

kurutulmuş Toz sebze-tozu1kurutulmuş Toz sebze-tozu2kurutulmuş Toz sebze-3kurutulmuş Toz sebze-4kurutulmuş Toz sebze-5kurutulmuş Toz sebze-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Toz sebzeler seti paketi içinde ne bulunmaktadır?

Toz sebzeler seti paketi içerisinde 5 paket yaklaşık 10 gr'lık tek kullanımlık farklı sebzelerden oluşan farklı paketler bulunmaktadır. 5 paket farklı sebze tek bir kutu içerisinde satılmaktadır.  Kutu içerisinde ayrı ayrı paketlenmiş,

Domates tozu,

Sarımsak tozu,

Soğan Tozu,

Havuç Tozu,

Kereviz kökü tozu bulunmaktadır.

Sebze tozları seti nedir, nasıl üretilir?

Sebze tozları seti kutusu içinde Domates tozu, Sarımsak tozu, Soğan Tozu, Havuç Tozu, Kereviz kökü tozu bulunmaktadır.ayrı paketlerde bulunmaktadır

Sebze tozları seti, taze sebzeler kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda elde edilen ürünün öğütülmüş şeklidir.Paketin içindeki ürünler kurutulmadan önce yaklaşık üründen ürüne göre değişmekle birlikte %80-95 civarında su içerir. Kurutma ile kurutulan taze üründeki su oranı çok düşük değerlere indirilir. Kurutma sonucunda üründen ürüne değişmekle birlikte yaklaşık 10-20 kg taze sebze kullanılarak 1 kg kuru sebze tozu elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Bu sebeple kuru sebze tozları seti  içindeki ürünlerin besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein, yağ gibi oranlar çok yükselmiştir. Satılan paket yaklaşık 620 gr taze domates, havuç, kereviz kökü, soğan, sarımsak kullanılarak üretilmiştir.

Kurutulmuş sebze tozları seti paketini nereden satın alabiliriz.?

Kurutulmuş Sebze Tozları setini online satış sitemizden alabilirsiniz.

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve 50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz kargo özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

 

Sebze Tozları seti nerelerde kullanılır avantajları ve kolaylıkları nelerdir?

Sebze tozları seti aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

Sebze Tozları seti çocuların diğer yediklerine karıştırılarak sebzelerden de gıdalarının ve vitaminlerinin alınmasında kullanılabilir,

çorbaların içerisinde kullanılabilir,

tuzlu keklerin içerisinde kullanılabilir,

mantı, makarna, erişte içinde kullanılabilir,

Katkılı un içerisinde kullanılabilir,

Mevsiminde kurutulan ürünlerden yapıldığı için daha sağlıklıdır,

Kuru olduğu için saklamak kolaydır. 1 sene raf ömrü vardır.

Ucuz zamanda üretildiği için verdiği fayda bakımından mevsiminde olmayan tazesine göre daha ekonomiktir.

Birçok alanda kullanılabilir, çorba, makarna, ekmek katkısı, tatlılar, kekler, dondurma üstüne, pilavlara v.b. gibi,

Ev kullanıcısı bu paketlerle dolabında örneğin brokoli olmasa da yemeğine bu tozlar ile brokoli tadı verebilir.

Bilinen en eski saklama yöntemi ve en sağlıklı saklama yöntemi ile üretilmiştir ama çağımızın gerektirdiği pratiklik ihtiyacına göre paketlenmiştir.

 

Sebze Tozları seti koli fiyatı ne kadar?

Sebze Tozları seti firmamızın yeni çıkardığı bir üründür. ucuz, kaliteli kurutulmuş Sebze Tozları seti alımını firmamızdan yapabilirsiniz. Koli ile alımlarınız için bilgi@kurucum.com adresinden mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Ürün elime nasıl ulaşır?

www.kurual.com adresinden satın alacağınız ürünleri kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Bu tozların faydaları nelerdir?

Kurutulmuş sebze tozları seti, taze ürünün uygun şartlarda gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma sonucunda kurutulan üründeki suyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kuru sebze tozları içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok yükselir. Aynı miktar taze  sebze tüketmek ile kurutulmuş sebze tozu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar açısından ise istisnai durumlar dışında, doğal taze  sebze neye iyi geliyorsa kuru Toz sebze aynı konuda faydalıdır denebilir.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.