pls click for english

Kurutulmuş mandalina

kurutulmuş mandalina-1kurutulmuş mandalina-2kurutulmuş mandalina-3kurutulmuş mandalina-4kurutulmuş mandalina-5kurutulmuş mandalina-6

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Toptan ( Minimum 10 kg ve üstü) alımlarınız için irtibat bilgilerimiz.

Tel: 02462330790 / 05414990929

Fiyat ve ürünle ilgili bilgi için: Bilgi@kurucum.com

Üretimle ilgili sorularınız için: Uretim@kurucum.com

Kalite ile ilgili sorularınız için: Kalite@kurucum.com

İnternet Üzerinden Perakende Alımlarınız için Online Satış Sitemiz

Fabrika üretiminden kapınıza kadar aracısız satış imkanı ve

50 TL üzeri kapıda ödeme, 200 TL üzeri ücretsiz nakliye özelliği ile.

kurual.com- online kuru meyve sebze 

www.kurual.com

(sadece kuru meyve ve sebze)

Mandalina Kurusu Özellikleri Nelerdir, Nasıl İmal Edilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Mandalina(Citrus reticulata),ılıman iklimdeyetişmekte olanturunçgiller(Rutaceae) familyasına ait bir meyvetürü.Turuncu,sarı renklerde olan mandalina, etli ve sulu bir yapıya sahiptir.Kurutulmuş Mandalina kabukları ayıklanan mandalinanın özel fırınlarda kurutulmuş şeklidir. Üretimini yaptığımız kuru mandalina satış çeşidi sadece dilimli kurutma şeklindedir ve özel sipariş ile üretilmektedir.

Mandalina Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Mandalina Kurusu Kullanım Alanları Nedir?

Mandalina kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Mandalina Kurusu Toptan Fiyatını ve Perakende Fiyatını Nasıl Öğrenebilirim?

Mandalina kurusu toptan üretim ve satışını yapabildiğimiz bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Mandalina kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Mandalina kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Mandalina kurusu fiyatı almak için veya satın almak için sipariş sayfamızdan mail atarsanız sizinle temas kurarız. Perakende satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Mandalina Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Elime Ulaşır?

Mandalina kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı nakliyemiz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Mandalina Kurusu Faydaları Nelerdir?

mandalina kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal mandalina kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze mandalina tüketmek ile mandalina kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze mandalina neye iyi geliyorsa mandalina kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.

Mandalina zengin bir B ve C vitamini kaynağıdır. Kanı temizler. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucudur. Yüksek tansiyonu ve kolesterolü düşürmede etkili olur. Damar sertliği ve felçte faydalıdır. Sinirleri yatıştırıcı etkisi vardır. Grip olanlara iyi gelir. Bağışıklık sistemini korur.