pls click for english

Kivi Kurusu

kurutulmuş kivi

Facebook'ta takip edin Linkedin'de takip edin instagramda takip edin Google'da takip edin Pinterest'de takip edin

Kivi Kurusu Nedir, Nasıl Üretilir, Üretim Çeşitleri Nelerdir?

Kurutulmuş kivi, taze kivinin kurutulmuş şeklidir.kivi yaklaşık %83 civarında su içerir. Bu nedenle kurutma sonucunda yaklaşık 6-7 kg kividen 1 kg kivi kurusu kalmaktadır. Kurutma esnasında üründeki su uçar ve ürünün özü kalır. Bu nedenle kuru kiviin besin değerleri özellikle protein, karbonhidrat, vitamin oranları çok artmıştır. Aşağıda kivi kurusu satışımızdaki farklı çeşitleri bulabilirsiniz;

Kurutulmuş Kivi halka kesim

Kivi Kurusu Toptan Satış Şekli Nasıldır?

Toptan satış şeklimiz kraft çuvallar ile özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Kivi Kurusu Nerede Kullanılır?

Kivi kurusu kullanım alanlarından bazıları aşağıdadır,

Tatlı, puding ve çikolata içerisinde kullanılabilir,

Atıştırmalık olarak tüketilebilir,

Diyet yapanlar için ara öğün olarak kullanılabilir,

Kivi Kurusu Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir? Perakende Toptan Fiyatı Nedir? Perakende Fiyatı Nedir?

Kivi kurusu toptan üretim ve satışını yaptığımız bir üründür. Ucuz, kaliteli, doğal Kivi kurusu alımını firmamızdan yapabilirsiniz.

Kivi kurusu fiyatları, stoklarımızda olduğu sürece, her ay aylık fiyat listemizde güncellenmektedir. bilgi@kurucum.com adresine mail atarak yada 0 246 233 07 90 nolu telefondan ulaşarak güncel TL- kg fiyatını alabilirsiniz. Toptan Kivi kurusu fiyatı almak için veya satın almak için veya satın almak için sipariş formunu doldurursanız sizinle temas kurarız. İnternet üzerinden satın almak için internetten satış sitemiz.kurual.com

Kivi Kurusu Nerede Satılır, Nasıl Temin Ederim?

Kivi kurusunu kutu, paket veya çuvallar içerisinde anlaşmalı kargomuz ile adresinize gönderebiliyoruz.

Doğal yada Fırınlanmış Kivi Kurusu Faydaları Nelerdir?

Kivi kurusu, taze ürünün gerekli ön işlemlerden geçirilerek kurutulması ile üretilmiştir. Kurutma esnasında kurutulan üründeki özsuyun buharlaşması ile ürünün özü kalır ve doğal kivi kurusu içindeki besin değerleri, vitaminler, etken maddeler, taze doğal haline oranla çok artmıştır. Bu nedenle aynı miktar taze kivi tüketmek ile kivi kurusu tüketmek arasında besin değerleri açısından çok farklılık vardır ama faydalar kıyaslandığında ise istisnai durumlar haricinde, doğal taze kivi neye iyi geliyorsa kivi kurusu aynı konuda faydalıdır diyebiliriz.
Önemli Not: Ürünün tanıtımında kullanılan fotoğraflar, besin değerleri,faydaları ve yaklaşık fire oranları site ilk hazırlandığındaki veriler ve kaynaklar derlenerek yazılmıştır. Size gelecek ürün, ürünün cinsinden, kurutma tekniğinden ve başka unsurlar sebebiyle farklı olabilir.